Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Safir iletişim hizmetleri, 14 yılı aşan çalışmaları boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren sektörde konusunda hizmet yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Kurulduğu ilk andan itibaren hizmet kalitesine verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Safir, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.


SAFİR, Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.
Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize “MİSYON” edindik.
SAFİR, hedefine ulaşmak için önce insana yatırım yapmayı ilke edinmiştir. Değerlere saygılı ve koruyucudur, bunu her koşulda gösterir. Hayat boyu eğitimi savunur, personelinin zevkle ve memnuniyetle çalışması için kaynaklarını yönlendirirken, şimdi ve gelecekte mutlu olacakları güvenini verir.

Teknoloji ve ürünlerinin her zaman mükemmel bir bütünlükte olması, sağlam referanslarla performans, kullanışlık ve gereksinimleri karşılamasına çok özen gösterir. Ayrıca müşterilerinin ve pazarın talepleri doğrultusunda, yeni değişimlere kolayca adapte olmasını başarır. Teknoloji projelerini profesyonel bir şekilde planlar ve yönetir.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”608″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Değerlerimiz

  • Müşteri Odaklı
  • Takım Çalışmasına inanan
  • Dürüst ve Şeffaf
  • Çalışanlarını Sürekli Geliştiren
  • Yenilikçi
  • Gelişime Açık
  • Çevre Ve Topluma Duyarlı
  • Yaratıcı
  • Dinamik

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
//]]>